ISLANDIJA (Skrydis iš Vilniaus)

Kelionės data: 
2016 Lie 9 - 2016 Lie 23
2016 Lie 23 - 2016 Rugp 6
Trukmė: 
15 d
Kaina EUR: 
1050

GRUPĖ 8 (aštuoni) keliautojai
1 diena                                        
23.25 val. išskrendame iš Vilniaus oro uosto.
2 – 14 diena
00.35 val. (vietos laiku) atvykstame į Keflaviką.
   
Sėdame į mikroautobusą ir pradedame kelionę po ISLANDIJĄ.
* Nacionaliniame parke Pingvellir aplankysime Amerikos ir Eurazijos takoskyrą, čia susiduria tektoninės plokštės ir iškyla į žemės paviršių, sudarydamos keliasdešimt metrų pločio tarpeklį. Ežeras Pingvallavatn.
     
 * NP Geisir stebėsime geizerio Strókur išsiveržimus. Po geizerių važiuojame iki kito Islandijos gamtos perlo - Gullfoss krioklio. (Auksinis krioklys).
     

     
* Landmannalaugar slėnyje yra turistinė bazė: palapinių kempingasšiltas-šaltas vanduo ir karšto vandens tvenkiniai. Žygis į Dimmuborgirą (lavos liekanų "tvirtovę"). Nužygiavus kokius 3-5 km nuo Landmannalaugar apžiūrėsime vienus įspūdingiausių Islandijos kalnų - vadinamuosius spalvotus kalnus. Nužygiavus 10 km ( į vieną pusę) matysime vienus gražiausių Islandijos aukštikalnių vaizdų: ledas ir ugnis kartu. Karštas požeminis vanduo, žydinčios laukinės gėlės ir sniegas kalnuose. Nakvynė Landmannalaugar kempinge palapinėse.
     
* Vykstame link Skogar. Pasivaikščiojimas prie Skogafoss krioklio. Solheimajokull ledokrytis. Daugybė krioklių upėje Skoga. 
 

    

APRANGA IR INVENTORIUS  
 KELIONĖS    NUOTRAUKOS-2013 metai

* Vykstame į Skaftafell NP. Privažiuojame Vík í Mýrdal gyvenvietę. Tai piečiausias ir kartu lietingiausias Islandijos taškas. Šalia Vík í Mýrdal gyvenvietės važiuojame į Dyrhólaeyj, pasigrožėti Atlanto vandenynu.
* Didžiausias Europoje ledynas Vatnajokull. Krioklys Svartifos (pažodžiui - juodasis) bėgantisjuodų bazalto kolonų. Žygis į kalnų tarpeklį upės Morsa krantais.
* Sustojimas prie Jokulsarlon (pažodžiui "ledinės upės marios").  Tai ledyninės kilmės ežeras, su daugybe plūduriuojančių ledo luitų
.
     
* Vykstame į Myvatn.
* Myvatn, didžiausias, paukščių pamėgtas, Islandijos ežeras. Aplankysime: karštas versmes Grjotagja olose; Hverfjall kraterį; Namaskard (purvo ugnikalniai); spalvotą ugnikalnį Namafjall.
     
* Aplankome didžiulį Detifoso krioklį. Jis pripažįstamas didžiausiu ir galingiausiu Europoje. 100 metrų pločio ir 45 metrų aukščio krioklį maitinaledyno ištekanti upė.
* Drangey sala. Paukščių Pufinų (Islandiškai Lundy) stebėjimas. Žvejyba vandenyne.

     
* Snaefellsjokull Nacionalinis parkas. Vaizdinga vandenyno pakrantė.
     
* Borgarnes terminiai šaltiniai.
* Glymur ir Hraunfossar kriokliai.
     
* "Mėlynoji lagūna".
* Krisuvik termo laukai.
     
14 diena
Reykjavikas ir jo apylinkės.
15.25 val. (vietos laiku) išskrendam iš Keflaviko.
22.25 val. atskrendam į Vilnių.

Į kainą įskaičiuota: Kelionė mikroautobusu po Islandiją. Kuras automobiliui. Nakvynė 13 kempingų palapinėse. Bendras inventorius (palapinės keturvietės, dujos, degikliai). Išlaidos maistui perkamam Islandijoje. Kelionės vadovo bei vairuotojų darbas.
Į kainą neįskaičiuota: Skrydis iš Vilniaus į Keflaviką ir atgal. (Lėktuvo salone 5kg, registruotas 20 kg bagažas).Kelionės draudimas, asmeninės išlaidos apie 180 eurų-plaukimas į "Pufinų" salą, maudynės Myvatn, plaukimas "amfibija". Pageidaujantys - žvejyba.

Pastabos:
GRUPĖ  8  KELIAUTOJAI
1. Registracija ir avansas iki balandžio 1 dienos.
2. Nesusirinkus grupei avansas gražinamas.
3. Priklausomai nuo grupės sudėties gali keistis objektų lankymo eiliškumas. Maršrutas derinamas su grupe.
INFORMACIJA APIE KELIONĘ IR REGISTRACIJA: 8-611-11316; 8-611-46274; bartika@delfi.lt;vytautas@patogusnamai.lt

.

.

PLANUOKITE  ATOSTOGAS.
PADĖSIME  JUMS  SURASTI  KELIONĖS  DRAUGŲ

 

               

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer