Dzūkijos triatlonas

1 diena
Atvykimas į kaimo sodybą
10.00 Įsikūrimas.
11.30 Plaukimas baidarėmis. Pradedame plaukti nuo Krokšlio kaimo. Čia vienagražiausių Ūlos atkarpų, Šioje vietoje ji kerta žemyninių kopų masyvą, todėl gausu atodangų, begalė meandrų, užvartų šiek tiek, bei nuostabūs šilų vaizdai. Starto vietoje trumpas instruktažas (jei jo reik). Plaukiant sustosime atsikvėpti. Šturmuosime atodangą, šilų aromatai ir vandens purslai maloniai kutens nosis.
17.00 Plaukimo pabaiga. Sustojame ties Rudnios malūno liekanomis, ilsimės, užkandžiaujam.
19.00 Grįžtame į sodybą. Laisvas laikas.
20.00 "Bobos daržo šalcinio" lankymas, legenda byloja, kad nuėjus prie jo kur vanduožemės įsčių alma, reik pažvelgti jo vidun, sugalvoti norą, ko trokšta tava širdis, pasemti rieškučias vandens švento ir išgerti tyliai, tyliai... Seni žmonės kalba, kad tas noras išsipildo po devynių mėnesių. (Lankymo vieta priklauso nuo to kurioje vietoje bus sodyba)

2 diena
9.00 Dviračiais Margionys-Musteika-Margionys ~ 30 km. (Maršrutas priklauso nuo tos vietos kur bus sodyba). Piemenukų raliavimas ir skerdžiaus ragas jau seniai nutilo šiose apylinkėse...šį, kaip mums atrodo ankstyvą rytmetį, gyvuliai jau išginti į laukus... o mes besigėrėdami rytiniu kaimo gyvenimu, važiuosime toliau, link Musteikos kaimo. Dzūkijos veidas išraižytas šimtais ir tūkstančiais smėlėtų keliukų, vienu iš jų ir mes važiuosime. pakeliui sustosime pailsėti, pušų pavėsyje. Besiklausydami miško giesmininkų nė nepastebėsite kaip atsidursite Musteikos kaime, būtent čia, šalia "Gudo šalies" kažkada gyveno ir garsusis mūsų gamtininkas T. Ivanauskas, čia pat ir jo įsteigta mokykla, viskas čia pat... ir tie gražūs dzūkiški išlakiniai kryžiai kaimo centre. Pailsėję, žvyrkeliuku patrauksime link Gybaulios tvenkinių, tiesa vanduo čia jau prarado savo šeimininko teises... teliko žole užžėlę tvenkinių dugnai ir liūdnos, baigiančios sunykti šėryklos. Na o į savo sodybą jau lėksime asfaltuotu keliuku.
13.00 Kaimo sodyba. Ilsimės po dviračių žygio...
14.00 Pėsčiomis. Maršrutas priklauso nuo sodybos vietos. Nueisime pažiūrėti kaip atrodo pelkėjantis ežeriukas, liūnas, čia prie jo kažkada buvo nedidukas Bakanauskų kaimelis. Šiuo metu geriau yra žinoma Bakanauskų pelkė. Grįšime atgal ir pradėsime krautis daiktus, bei ruoštis atgal į savo namus.
18.00 Kaimo sodyba. Išvykimas.

Kaina: priklauso nuo grupės dydžio.
Į kainą įskaičiuota: sodybos nuoma, dviračių nuoma, baidarių nuoma ir transportavimas, vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota: GERA NUOTAIKA.

PLANUOKITE  ATOSTOGAS.
PADĖSIME  JUMS  SURASTI  KELIONĖS  DRAUGŲ

 

               

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer