Čekijos pilių paslaptys

Čekija, Čekijos pilys
Trukmė: 
5 d

 GRUPĖS DATĄ PASIRENKA PAČIOS

1 diena
IšvykimasVilniaus. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.
2 diena

Atvykimas į Čekiją. Kutna Hora: Šv. Barboros katedra, unikali Kostnice Sedlec bažnyčia, viduramžių senamiestis, senovinė sidabrinių monetų kalykla. Konopište pilis. Vakare galėsite atsipalaiduoti čekiškoje užeigoje, kur turėsite galimybę mėgautis nacionaliniais patiekalais, skanauti vietinių vyndarių vynų ir klausytis vietinės muzikos. Nakvynė viešbutyje.
3 diena

Pažintis su Česky Krumlov miesteliu ir renesansine pilimi. Ši pilis yra vienadidžiausių Čekijos respublikoje. Jindrichuv Hradec miestelis ir pilis. Telčnedidelis jaukus Moravijos miestelis. Nakvynė viešbutyje.
4 diena

Brno. Pažintis su antruoju pagal dydį Čekijos miestu. Ekskursija po Macochos stalaktitų-stalagmitų urvus, plaukimas požemine Punkvos upe. Olomoucbuvusi Moravijos sostinė. Vakare išvykimas į Lietuvą. Nakvynė viešbutyje.
5 diena

Varšuvoje aplankysime miesto vizitinę kortelę karališkajį Lazienkų parką ir rūmus ant vandens (XVII a.). Arba galėsite atsipalaiduoti vandens baseinuose. Nakti grįžimas į Lietuvą.

Kaina: 585Lt (5 dienos), 690Lt (6 dienos)

Į kelialapio kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais, sveikatos draudimas kelionės metu, kelionės vadovo ir gido paslaugos, kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota: mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta, apie 60 EUR už visus lankomus objektus. Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Kai kurių muziejų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.

Reikalingi dokumentai: galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas, ar asmens tapatybės kortelė.

Objektų lankymo tvarka ir bilietų kainos gali keistis.

PLANUOKITE  ATOSTOGAS.
PADĖSIME  JUMS  SURASTI  KELIONĖS  DRAUGŲ

 

               

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer